DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 1000 mm3-7 dní172,47 €140,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C21S v minimalistickom štýle je ako stvorený na vykurovanie miestností vo vašej domácnosti. Je vyrobený z odolného plechu, ktorý spĺňa požiadavky európskych noriem. Môže byť napojená na vykurovací systém na pravej alebo ľavej strane. Podľa vašich potrieb to môže byť závesný alebo stojaci radiátor.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte radiátory pre váš dom alebo byt? Pozrite si oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 1000 mm. Je vyrobený z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena. Hrúbka dosky chladiča a konvenčných rebier zodpovedá európskym normám. Oceľový radiátor Purmo C21S má maximálny prevádzkový tlak desať barov. Podľa potreby môžete radiátor pripojiť k vykurovaciemu systému z ľavej alebo pravej strany. Môžete sa tiež rozhodnúť, či to bude stojanový alebo závesný radiátor. Získate tak väčšie možnosti usporiadania miestnosti, v ktorej budete výrobok používať. Biela farba a jednoduchý tvar umožňujú tento model použiť v modernom aj klasickom aranžmáne. Radiátor je vyrobený z materiálov, ktoré je možné recyklovať. Na výrobok sa vzťahuje desaťročná záruka.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1156 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 80 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1156 W |
| Hmotnosť produktu | 23,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713841 |

1850 + recenzí








