DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 600 mm3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Veľkosť radiátora závisí od plochy miestnosti, v ktorej sa používa. Oceľový radiátor Purmo C21S je dostupný v niekoľkých variantoch, ktoré si môžete prispôsobiť príslušnej miestnosti. Tu predstavený model patrí medzi menších zástupcov série. Môžete ho použiť v malých miestnostiach, ako aj v kuchyni alebo kúpeľni.
Vlastnosti a výhody
Hlavnou črtou radiátora by mala byť odolnosť a hospodárnosť. Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 600 mm je vyrobený z uhlíkovej ocele. Táto špeciálna zliatina úspešne znesie ohrev vodou s teplotou až sto desať stupňov Celzia. Radiátor pojme cez tri litre ohriateho média. Takéto malé množstvo vody ovplyvňuje ekonomiku vykurovania. Oceľový radiátor Purmo C21S vás nevystaví vysokým nákladom na vykurovanie. Jeho konštrukcia zaisťuje optimálne prúdenie horúceho vzduchu. Bočné kryty smerujú teplo hore do zariadenia. Oceľový radiátor Purmo C21S je biely. Ide o výrobok domácej firmy, ktorý umožňuje jednoduchú obsluhu. Môžete ho pripevniť na stenu pomocou háčikov alebo umiestniť na špeciálne stojany.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 694 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 694 W |
| Hmotnosť produktu | 14,28 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713803 |

1850 + recenzí








