DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 800 mm3-7 dní153,69 €124,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C21S je ideálny na vykurovanie obytných priestorov. Využijete ho aj v kuchyni. Je vyrobený z hlbokoťažného oceľového plechu valcovaného za studena. K vykurovaciemu systému ho pripojíte pomocou bočných pripojovacích otvorov umiestnených v každom rohu.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C21S 500 x 800 mm je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú osvedčené prvky vykurovacej inštalácie. Výrobok je vyrobený z hlbokoťažného oceľového plechu valcovaného za studena. Všetky prvky spĺňajú európske normy. Horná časť radiátora je ukončená krytom typu gril, zatiaľ čo boky sú ukončené plnými krytmi. Oceľový radiátor Purmo C21S je možné pripojiť k vykurovacej inštalácii pomocou bočných otvorov. Vďaka tomu je možné pripojenie vykonať na pravej aj ľavej strane. Rozhodnite sa, či ho budete inštalovať ako závesný alebo stojaci radiátor. Výrobok je bielej farby. Hodí sa k moderným aj klasickým aranžmánom. Na radiátor sa vzťahuje desaťročná záruka. V našej ponuke nájdete aj väčšie radiátory.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 925 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 925 W |
| Hmotnosť produktu | 19,04 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713827 |

1850 + recenzí








