DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 1000 mm3-7 dní180,09 €146,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C21S je ideálnym riešením pre vykurovanie obytných priestorov. Okrem toho sa vyznačuje vysokou estetikou, čo umožňuje použitie v moderných aj klasických aranžmánoch. Ide o poľský výrobok vyrobený z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena. Na radiátor sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 1000 mm je návrhom pre ľudí, ktorí hľadajú moderné riešenia vykurovania. Produkt je ideálny pre obývacie izby. Pripojovacie otvory sú umiestnené na oboch stranách radiátora. To umožňuje jeho inštaláciu kdekoľvek vo vykurovacom systéme. Dodatočne je možné radiátor namontovať priamo na stenu alebo umiestniť na špeciálny stojan. Ide o poľský výrobok. Je vyrobený z plechu, ktorý spĺňa európske normy. Horná časť radiátora je ukončená prekrytím typu gril. Bočnice sú vyrobené z pevného plechu. Moderný vzhľad a kompaktné rozmery v kombinácii s bielou farbou robia radiátor univerzálne použiteľný. Môže byť inštalovaný v klasických aj moderných interiéroch. Na výrobok sa vzťahuje desaťročná záruka.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1340 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1340 W |
| Hmotnosť produktu | 28,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702456 |

1850 + recenzí








