DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 400 mm3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete, aby vo vašej domácnosti bolo vždy príjemne teplo? Vyberte si oceľový radiátor Purmo C21S. je to poľský výrobok, vyrobený z materiálov, ktoré sa dajú recyklovať. Spĺňajú však požiadavky európskych noriem. Je možné ho pripojiť k vykurovaciemu systému pomocou bočných otvorov na pravej aj ľavej strane.
Vlastnosti a výhody
Pre ľudí, ktorí hľadajú osvedčené riešenia vykurovania, sme pripravili špeciálnu ponuku. Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 400 mm je jedným z našich návrhov. Ide o poľský výrobok, vyrobený z odolného oceľového plechu. Tento materiál je možné recyklovať. Je to tiež mimoriadne štýlové riešenie. Biela farba a jednoduchý tvar umožňujú inštaláciu tohto radiátora do miestností s klasickým a moderným charakterom. Horná časť radiátora je ukončená mriežkovým prekrytím. Boky sú pokryté celoplechovými platňami. K vykurovacej inštalácii sa môžete pripojiť pomocou otvorov umiestnených na oboch stranách radiátora. Radiátor môže byť závesný alebo stojaci, ak na inštaláciu použijete špeciálne nožičky. Pozrite si aj ďalšie produkty z tejto série.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 536 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 536 W |
| Hmotnosť produktu | 11,52 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702395 |

1850 + recenzí








