DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 600 mm3-7 dní153,69 €124,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C21S je ako stvorený do bytu alebo rodinného domu. Ide o poľský výrobok, vyrobený z materiálov, ktoré spĺňajú európske normy. Po použití je možné radiátor recyklovať. Model umožňuje rôzne spôsoby pripojenia - môže byť závesné alebo stojace. Na radiátor je poskytovaná desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte osvedčené a bezpečné riešenia vykurovania? V našej ponuke je okrem iného aj oceľový radiátor Purmo C21S 600 x 600 mm. Ide o poľský výrobok, vyrobený z kvalitného za studena valcovaného nízkouhlíkového oceľového plechu. Boky chladiča sú pokryté plnou platňou a horná časť krytom grilu. Oceľový radiátor Purmo C21S využijete na vykurovanie spálne, obývačky, jedálne alebo kuchyne. Biela farba a kompaktné rozmery umožňujú umiestnenie do klasických aj moderných interiérov. Pripojovacie otvory na oboch stranách radiátora umožňujú jeho pripojenie z pravej aj ľavej strany. Môžete ho namontovať na stenu ako závesný radiátor. K dispozícii sú aj špeciálne stojany. Vďaka nim získate samostatne stojaci radiátor.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 804 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 804 W |
| Hmotnosť produktu | 17,28 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702418 |

1850 + recenzí








