DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1800 mm3-7 dní267,97 €217,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte odolné riešenia, ktoré budú fungovať roky, vyberte si oceľový radiátor Purmo C22. Teraz bude vykurovacie zariadenie optimálne vydávať teplo do každej z vašich miestností. Budete sa cítiť pohodlne a bezpečne. To všetko vďaka vynikajúcemu dizajnu a kvalite spracovania.
Vlastnosti a výhody
Rekonštrukcia celého bytu, výstavba domu, alebo nebodaj modernizácia jednej z izieb? Bez ohľadu na vaše plány, ak vymieňate vykurovacie zariadenie, vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1800 mm. Konštrukcia je odolná a trvácna. Radiátor môžete namontovať na stenu v ktorejkoľvek miestnosti. Vysoko kvalitné materiály a precízne spracovanie zaisťujú, že oceľový radiátor Purmo C22 dokonale vyžaruje teplo. V jesennom a zimnom období sa v ňom budete cítiť pohodlne. Biely panelový radiátor má estetický plášť, vďaka čomu vyzerá atraktívne. Radiátor bez problémov nainštalujete aj vo svojom dome, bez ohľadu na typ usporiadania miestnosti. Hľadáte iný rozmer? Pozrite si ponúkané produkty a prispôsobte si ich podľa svojich potrieb.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1730 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1730 W |
| Hmotnosť produktu | 28,26 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702852 |

1850 + recenzí








