DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 2300 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 2300 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 2300 mm3-7 dní295 €239,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vám umožní udržiavať vhodnú teplotu vo vašich miestnostiach. Je vybavený bočnými pripojovacími otvormi s vnútorným závitom ½", takže ho môžete pripojiť k inštalácii na ľavej alebo pravej strane. Rýchlo reaguje na zmeny teploty na regulátore, čo umožňuje výrazné úspory. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte osvedčené prvky na vytvorenie spoľahlivej vykurovacej inštalácie? Kvalitný oceľový radiátor Purmo C22 300 x 2300 mm sa skvele hodí do spálne, kuchyne alebo obývačky. Klasický tvar a farba sa hodí ku každému aranžmánu. Odolná, za studena valcovaná nízkouhlíková oceľ dodáva radiátoru trvanlivosť a odolnosť voči škodlivým mechanickým faktorom a je po určitom čase používania recyklovateľná. Oceľový radiátor Purmo sa jednoducho montuje na stenu – stačí použiť montážne konzoly, ktoré sú súčasťou súpravy. Naša ponuka zahŕňa široký sortiment radiátorov rôznych výkonov a rozmerov, takže určite nájdete produkt šitý na mieru vašim potrebám. Vyrobené v Poľsku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2210 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2300 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2210 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 36,76 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702876 |

1850 + recenzí








