DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 3000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 3000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 3000 mm3-7 dní358,83 €291,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je určený na vykurovanie miestností. Bol vyrobený z nízkouhlíkovej ocele, ktorá bola valcovaná za studena. Je odolný a výborne prenáša teplo. Je vybavená profilovanými vykurovacími doskami. Sada obsahuje všetky potrebné montážne prvky - vrátane odvzdušňovača a zátok.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaný oceľový radiátor Purmo dobre poslúži v stredných a veľkých miestnostiach. Svojou veľkosťou sa zmestí do inštalácie pod dlhé parapety. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele, ktorá bola valcovaná za studena. Je odolný voči mechanickému poškodeniu. Radiátor je dostupný v univerzálnej bielej farbe. Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 3000 mm je vyrobený v Poľsku. Má profilované výhrevné platne a konvekčné prvky, čo priamo ovplyvňuje jeho dennú účinnosť. Sada obsahuje montážny systém, ako aj zátky a odvzdušňovač. Všetky tieto prvky budú užitočné pri prvej inštalácii a následnom používaní radiátora. Pozrite si aj ďalšie radiátory z našej ponuky!
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2883 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 3000 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2883 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 47,53 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702890 |

1850 + recenzí








