DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 400 mm3-7 dní133,40 €108,46 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete dosiahnuť optimálnu teplotu vo svojich miestnostiach? Vyberte si oceľový radiátor Purmo C22. Namontujte ho na stenu v obývačke, spálni alebo kútiku pre batoľatá a užívajte si teplo každého chladnejšieho dňa. Vďaka kvalitným materiálom si môžete byť istí, že inštalácia vykurovania bude efektívna a bezproblémová dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Bez ohľadu na to, či rekonštruujete konkrétnu miestnosť alebo celý dom, zvoľte univerzálne riešenie. Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 400 mm môže byť zdrojom tepla v každej miestnosti. Oceľový doskový radiátor môžete jednoducho umiestniť na stenu. Môžete ho nainštalovať vďaka bočnému pripojeniu. Oceľová konštrukcia zaručuje plynulú a efektívnu prevádzku. Biely radiátor má navyše estetický dizajn. Vďaka tomu bude pôsobiť na akomkoľvek mieste a na stene nebude odstávať. Plášť radiátora je navrhnutý tak, aby nenarúšal ráz interiéru. Bez ohľadu na štýl, oceľový radiátor Purmo C22 bude vo vašej domácnosti dobre fungovať. Chcete nainštalovať ďalší radiátor s inými rozmermi? Pozrite si ďalšie produkty.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 384 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 384 W |
| Hmotnosť produktu | 6,52 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702739 |

1850 + recenzí








