DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 800 mm3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Urobte miesto, kde bývate, vždy príjemné a teplé. Vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 a zaistite pohodlie sebe aj celej svojej rodine. Vďaka svojej univerzálnosti môže byť radiátor inštalovaný v akejkoľvek miestnosti v dome. Odolnosť, estetické spracovanie a pevná konštrukcia sú len niektoré z jeho predností. Zistiť!
Vlastnosti a výhody
Vykonávate dôkladnú rekonštrukciu svojich priestorov? Alebo možno vymieňate vykurovacie zariadenie? Bez ohľadu na vaše plány sa oceľový radiátor Purmo C22 300 x 800 mm ukáže ako univerzálne riešenie. Dizajn je vynikajúci na rovnomerné rozloženie tepla. Tým sa zabezpečí optimálna teplota v celom dome. To ovplyvňuje vašu pohodu a pohodu vašej domácnosti najmä v jesennom a zimnom období. Biely oceľový radiátor Purmo C22 je kombináciou funkčného odtieňa a estetického vzhľadu. Môžete ho jednoducho zavesiť na stenu. Svojím subtílnym dizajnom nenaruší ráz vášho interiéru. Hľadáte iný rozmer radiátora? Žiaden problém. Prezrite si ostatné ponúkané produkty a vyberte si dokonale zodpovedajúce zariadenie.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 769 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 769 W |
| Hmotnosť produktu | 12,56 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702777 |

1850 + recenzí








