DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1000 mm3-7 dní189,10 €153,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je ideálnou voľbou, ak hľadáte efektívny prvok vykurovacej inštalácie. S jeho pomocou môžete rýchlo a rovnomerne vykurovať miestnosť. Skvele poslúži nielen doma, ale aj v komerčných priestoroch, napr. Vďaka vysokej účinnosti ho môžete bezpečne nainštalovať aj do technickej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Chystáte sa na rekonštrukciu? Chcete zmeniť inštaláciu ústredného kúrenia? Vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1000 mm. Výkon produktu je až 1347 W, takže máte zaručený vynikajúci výkon. Produkt môžete nainštalovať v obývacej izbe alebo v miestnosti s kuchynským kútom. Vďaka tomuto vysokému výkonu si môžete byť istí, že miestnosť bude dostatočne vykúrená, aj keď je vonku veľmi nízka teplota. Oceľový radiátor Purmo je vyrobený v univerzálnej farbe. Vďaka tomu bude pôsobiť esteticky a zapadne do každého aranžmánu. Spolu s radiátorom Purmo dostanete montážny systém, zátky a odvzdušňovač. Ak hľadáte vykurovacie zariadenie iného rozmeru alebo výkonu, pozrite si široký sortiment našej predajne.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1347 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1347 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702968 |

1850 + recenzí








