DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1100 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1100 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1100 mm3-7 dní208,50 €169,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vhodná teplota v miestnosti je vhodná na odpočinok a prácu. Preto venujte pozornosť oceľovému radiátoru Purmo. Výrobok má univerzálny odtieň a je odolný. Konštrukcia je pevná a odolná voči poškodeniu, čo zaručuje bezporuchovú prevádzku. Po dlhšom používaní môžete radiátor recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1100 mm je produkt, ktorý inštalujete pri vytváraní alebo výmene vykurovacieho systému. Vďaka tomu, že je praktický, ho využijete v mnohých miestnostiach. Zaručuje optimálnu teplotu v spálni, obývačke, detskej izbe alebo pracovni. Oceľový radiátor Purmo je vyrobený z nízkouhlíkovej valcovanej ocele. To sa premieta do pevnej konštrukcie, ktorá vydrží roky. Povrch je navyše odolný voči oderu a poškriabaniu. Ani po dlhšom čase neuvidíte žiadne nepekné poškodenia. Môžete ho tiež ľahko udržiavať v čistote. Biela farba je univerzálna, takže ju využijete v mnohých aranžmánoch. Pozrite si aj ďalšie vykurovacie zariadenia v našom sortimente.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1482 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1100 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1482 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 27,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702975 |

1850 + recenzí








