DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1200 mm3-7 dní208,50 €169,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri budovaní vykurovacej siete dbajte na zodpovedajúcu kvalitu príslušenstva a zariadení. Pri hľadaní odolných a efektívnych produktov venujte pozornosť oceľovému radiátoru Purmo C22. Je vyrobený z profilovaných oceľových plátov, ktoré rýchlo a efektívne uvoľňujú teplo. Je určený na vykurovanie miestností v bytoch a budovách na iné účely.
Vlastnosti a výhody
Efektívne radiátory môžu generovať úspory nákladov na vykurovanie. Pri inštalácii inštalácie sa vám bude hodiť oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1200 mm. Jeho rozmery vám umožnia umiestniť zariadenie pod parapet. Môžete ho tiež zavesiť na slepú stenu na vhodnom mieste. Zariadenie má objem šesť litrov. To vám umožní generovať vykurovací výkon viac ako jeden a pol tisíc wattov. Vďaka tomu rýchlo vykúrite vybranú miestnosť. Oceľový radiátor Purmo C22 zo série Compact je bielej farby. Táto štandardná farba sa hodí do každého interiéru. Zariadenie je vybavené konvekčnými prvkami. Sada obsahuje aj všetko potrebné príslušenstvo. Ak hľadáte iné zariadenia, pozrite si našu ponuku. Nájdete tu aj príslušenstvo pre sieťovú inštaláciu a pripojenia.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1616 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1616 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 30,14 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702982 |

1850 + recenzí








