DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1400 mm3-7 dní251,37 €204,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inštalácia systému ústredného kúrenia je jednou z prvých etáp dokončovacích prác. Pri budovaní siete možno budete potrebovať oceľový radiátor Purmo C22. Radiátor môžete zavesiť na stenu a pripojiť do siete cez bočnú prípojku. Zariadenie je vyrobené v Poľsku, čo uľahčuje prípadné záručné opravy.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1400 mm je vysoko kvalitný výrobok. Dokazuje to nielen desaťročná záruka. Zariadenie zvyčajne vydrží oveľa dlhšie v dobrom stave. Radiátor je vyrobený z kvalitnej ocele. To ovplyvňuje jeho odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Biela farba poskytuje ochranu proti korózii. Plechy sú valcované za studena. Odolné profilované radiátorové dosky ľahko uvoľňujú teplo. Aj vďaka tomu je oceľový radiátor Purmo C22 efektívny. Tento produkt má objem sedem litrov. Konvekčné zariadenia sú schopné získať výkon takmer dvetisíc wattov. To vám umožní vykurovať stredne veľkú miestnosť. V prípade potreby môžete použiť aj iné radiátory radu Compact, ktoré nájdete na Castorama.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1886 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1886W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 34,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703002 |

1850 + recenzí








