DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1800 mm3-7 dní322,25 €262 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo s bočnými pripojovacími otvormi je odporúčaným prvkom vykurovacieho systému. Je odolný a odolný voči náhlym zmenám teploty. Profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky umožňujú vykúriť miestnosť výkonom 2425 W. Po dobe používania je možné výrobok recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Spoľahlivé prvky vykurovacieho systému zaručujú jeho dlhú a efektívnu prevádzku. Ak vám záleží na komfortnej teplote, vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 450 x 1800 mm. Vďaka relatívne malej kapacite veľmi rýchlo reaguje na signály z regulátora. Za pár okamihov bude mať miestnosť dokonalú teplotu a vaše účty nebudú príliš vysoké. Výrobok je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena a zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť proti nárazu. Biela, farebná a klasická forma sa bude hodiť do každého aranžmánu, od klasickej obývačky až po modernú spálňu. Oceľový radiátor Purmo je vybavený potrebnými úchytkami, zátkami a odvzdušňovačom, čo uľahčuje inštaláciu. Model je dostupný v mnohých veľkostiach.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2425 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2425 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 44,29 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703026 |

1850 + recenzí








