DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 3000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 3000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 3000 mm3-7 dní480,84 €390,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je produkt, ktorý dobre poslúži v miestnostiach s neštandardnými rozmermi. Je veľmi nízka, no dlhá, preto bude dobrým riešením v interiéroch, kde okná zaberajú veľkú časť steny alebo budovy vedú pozdĺž vodorovných línií. Výrobok je dostupný v bielej farbe a vyrobený z ocele.
Vlastnosti a výhody
Vykurovanie veľkých interiérov si vyžaduje zladiť vhodný radiátor. Žiaľ, často sa stáva, že samotný dizajn interiéru znemožňuje jeho inštaláciu. V takejto situácii dobre poslúži oceľový radiátor Purmo C22 450 x 3000 mm. Tento produkt je veľmi dlhý a nízky, takže je ideálny pre vstavané inštalácie, kde jediným montážnym miestom je malý priestor pod veľkými oknami. Profilované vykurovacie platne sú vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena. To sa premieta do účinnosti zariadenia. Oceľový radiátor Purmo C22 sa vyznačuje vysokou technickou kvalitou. Je dostupný v bielej farbe. Sada obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre montáž. Pozrite si aj iné modely dostupných radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 4041 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 3000 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 4041 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 76,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703064 |

1850 + recenzí








