DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 500 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 500 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 500 mm3-7 dní135,30 €110 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je riešením určeným pre bytové a komerčné interiéry s malými rozmermi. Bol vyrobený v Poľsku z plechu valcovaného za studena, pripraveného z nízkouhlíkovej ocele. Takto to funguje efektívne a efektívne. Dá sa recyklovať. Je dostupný v bielej farbe. Sada obsahuje aj všetko doplnkové príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Vykurovanie malej miestnosti by malo byť dostatočne účinné. Okrem toho je pre mnohých ľudí dôležitý aj vzhľad zdroja tepla. Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 500 mm je produkt, ktorý umožňuje vykurovať malú miestnosť s dobrou tepelnou izoláciou. Radiátor je dostupný v bielej farbe, preto je vhodný do komerčných a bytových interiérov. Je vyrobený z plechu valcovaného za studena z nízkouhlíkovej ocele. Vďaka tomuto materiálu a profilovaným vykurovacím platniam je zachovaná vysoká technická kvalita výrobku. Oceľový radiátor Purmo C22 je poľský výrobok a je možné ho po použití recyklovať. Sada obsahuje potrebné montážne a ovládacie prvky pre radiátor. Pozrite si aj ďalšie dostupné zdroje tepla v ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 674 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 674 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 13,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702913 |

1850 + recenzí








