DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 600 mm3-7 dní142,07 €115,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Malý oceľový radiátor Purmo C22 dobre poslúži v kúpeľniach a malých miestnostiach. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele, takže je odolný a má výborné vlastnosti prestupu tepla do okolia. Má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky. Sada obsahuje montážny systém, ako aj zátky a odvzdušňovač.
Vlastnosti a výhody
Pri výbere radiátorov pre malé miestnosti musíte správne určiť ich výkon. Moderné riešenia znamenajú, že aj relatívne malé modely dokážu preniesť veľa tepla, a teda efektívne zohriať veľký objem. Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 600 mm je rozmerovo malý, no vďaka použitej technológii je vysoko účinný. Je to spôsobené tým, že je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. Okrem toho má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky. Oceľový radiátor Purmo C22 je dostupný s kompletnou výbavou. Okrem montážneho systému súprava obsahuje zátky a odvzdušňovač. Naša ponuka obsahuje viac radiátorov v rôznych veľkostiach.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 808 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 808 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 15,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702920 |

1850 + recenzí








