DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 800 mm3-7 dní164,25 €133,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je produkt, ktorý vám štandardnou izoláciou umožní vykúriť každú malú miestnosť. Bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele a je recyklovateľný. Jeho výhodou sú profilované vykurovacie platne, ktoré zaručujú efektívnu prevádzku. Sada obsahuje všetky prvky pre inštaláciu a obsluhu radiátora.
Vlastnosti a výhody
Máte záujem o radiátor, ktorý efektívne zabezpečí teplo aj malému interiéru? Alebo možno chcete dodatočne vykurovať stredne veľkú miestnosť, ktorá bola nedávno tepelne izolovaná? V takejto situácii bude dobrou voľbou oceľový radiátor Purmo C22 450 x 800 mm. Tento výrobok je vyrobený z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena. Navyše má profilované vyhrievacie platne. Tieto vlastnosti zaručujú efektivitu práce. Vysoká účinnosť vyplýva z dobrých technických parametrov zariadenia. Oceľový radiátor Purmo C22 je dostupný v bielej farbe, ktorá sa hodí k väčšine rezidenčných a komerčných interiérov. Môžete ho nainštalovať rýchlo a ľahko ho používať vďaka sade príslušenstva, ktoré je súčasťou produktu. Pozrite si aj iné modely radiátorov dostupné v predajni.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1078 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1078 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 23 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702944 |

1850 + recenzí








