DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1100 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1100 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1100 mm3-7 dní216,82 €176,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pevný a univerzálny oceľový radiátor Purmo zaručuje správnu teplotu v miestnostiach počas jesenného a zimného obdobia. Môžete si ho nainštalovať doma aj v obchodných priestoroch. Prístroj sa stane hlavným zdrojom tepla, ktorý podporuje odpočinok a koncentráciu. Vysokokvalitné komponenty sa premietajú do dlhej životnosti a odolnosti voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1100 mm splní vo vašej domácnosti veľmi dôležitú funkciu - zabezpečí správne vykurovanie miestností. Môžete ho nainštalovať do spálne alebo obývacej izby bez ohľadu na veľkosť. Skvele poslúži aj na verejných miestach. Zariadenie rozvádza teplo rovnomerne, a preto je neskutočne efektívne. Má tiež univerzálny vzhľad. Vďaka tomu bude dobre fungovať v mnohých aranžmánoch - klasických aj moderných. Jeho hladký povrch sa ľahko čistí. Nevšimnete si na ňom žiadne šmuhy ani škrabance. Oceľový radiátor Purmo má pevnú konštrukciu vďaka kvalitným materiálom. Prvok bol vyrobený v Poľsku a po dlhšom čase používania je recyklovateľný. Vzťahuje sa naň desaťročná záruka.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1617 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1100 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1617 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 32 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713681 |

1850 + recenzí








