DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1400 mm3-7 dní281,37 €228,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri dokončovaní novostavby sa vám môže hodiť oceľový radiátor Purmo C22 zo série Compact. Zariadenie je veľmi odolné a pevné. Môžu byť jednoducho pripojené k inštalácii vo výstavbe. Je určený na horizontálnu inštaláciu na steny objektu. Sada obsahuje všetky potrebné montážne prvky.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1400 mm je finálny produkt. Možno ho budete potrebovať pri budovaní vykurovacej siete. Poslúži aj pri renovácii. Zariadenie série Compact je odolné a efektívne. Je vyrobený z vysokokvalitných oceľových plechov. Dosky chladiča sú tvarované tak, aby uľahčili odvod tepla. Vďaka tomu sa miestnosť rýchlo vykúri. Oceľový radiátor Purmo C22 je biely. Získal sa natretím povrchu ochranným náterom. Chráni prvok pred koróziou a poškriabaním. Dodáva mu aj estetický vzhľad. Biela farba je univerzálna pre vykurovacie zariadenia. Ak potrebujete inú farbu na inštaláciu, môžete radiátor natrieť. Vhodné farby nájdete v sortimente Castorama.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2058 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2058 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 38,43 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713711 |

1850 + recenzí








