DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1800 mm3-7 dní335,88 €273,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo s profilovanými vykurovacími doskami a konvekčnými prvkami je dokonalým doplnkom do každej miestnosti. Umožňuje efektívne vykúriť spálňu, kuchyňu alebo chodbu vďaka výkonu 2646 W. Potrebné úchytky sú už súčasťou sady. V našej ponuke nájdete modely aj v iných veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Ak sa chcete vo svojom domove cítiť pohodlne v každom ročnom období, uistite sa, že miestnosti sú správne vykurované. Pomôže vám k tomu oceľový radiátor Purmo C22 500 x 1800 mm s výkonom 2646 W Tvoria ho oceľové vykurovacie platne z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. Vďaka tomu sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči náhlym tlakovým rázom v systéme. Vďaka malej kapacite radiátor rýchlo reaguje na zmeny teploty. Bočné pripojovacie otvory GW ½ umožňujú rýchlu inštaláciu. Sada obsahuje potrebné úchytky, zátky a odvzdušňovač. Oceľový radiátor Purmo sa skvele hodí do kuchyne, spálne alebo detskej izby. Vzťahuje sa naň 10-ročná záruka. Po skončení životnosti ho môžete recyklovať.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2646 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2646 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 48,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713735 |

1850 + recenzí








