DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 2000 mm3-7 dní358,83 €291,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vám umožní udržiavať dokonalú teplotu v miestnosti. Vďaka tomu, že je vyrobený z kvalitnej ocele, je trvácny a odolný voči teplotným výkyvom. Vďaka neutrálnej estetike sa ľahko zmestí do rôznych aranžmánov. Uzáver, závesy a odvzdušňovač sú už súčasťou súpravy. Vyrobené v Poľsku.
Vlastnosti a výhody
Ideálny radiátor by mal byť nielen odolný, ale aj účinný. Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 2000 mm má obe tieto vlastnosti. Vďaka tomu, že je vyrobený z kvalitnej ocele valcovanej za studena, je obzvlášť odolný ako voči náhlym zmenám teploty vo vnútri systému, tak aj voči pôsobeniu škodlivých vonkajších faktorov. Po určitom čase používania sa dá ľahko recyklovať. Oceľový radiátor Purmo má univerzálne bočné pripojenia, vďaka ktorým ho pripojíte k inštalácii na ľavej aj pravej strane. Pre vaše pohodlie sú v súprave už zahrnuté zástrčky, vetrací otvor a stabilné držiaky. Naša rozsiahla ponuka obsahuje aj ďalšie varianty tohto modelu rôznych veľkostí a výkonu.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2940 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2940 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 53,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713742 |

1850 + recenzí








