DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 400 mm3-7 dní139,18 €113,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je dobrou voľbou do všetkých malých miestností. Biely výrobok bol vyrobený v Poľsku z odolnej ocele odolnej voči mechanickému poškodeniu. Sada obsahuje všetko príslušenstvo, ktoré vám umožní namontovať, prvýkrát spustiť a dlhodobo prevádzkovať.
Vlastnosti a výhody
Správne vykurovanie interiéru ovplyvňuje nielen komfort jeho užívateľov, ale aj udržiavanie vhodných hygienických podmienok. Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 400 mm vám umožní úspešne vykúriť malú miestnosť alebo malú kanceláriu. Bol pripravený z profilovaných vykurovacích dosiek vyrobených z nízkouhlíkovej ocele. Plech použitý na výrobu bol valcovaný za studena. To všetko sa premieta do výhod používania zariadenia. Oceľový radiátor Purmo C22 je dostupný v univerzálnej bielej farbe. Jeho malá veľkosť umožňuje jednoduchú inštaláciu kdekoľvek. Zvládnete to vďaka príslušenstvu, ktoré je súčasťou súpravy. Na konci životnosti zariadenia ho môžete recyklovať. Pozrite si aj iné radiátory v ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 588 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 588 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 12,01 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713612 |

1850 + recenzí








