DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 500 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 500 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 500 mm3-7 dní138,05 €112,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je riešením určeným do malých interiérov. Môžete ho nainštalovať do komerčných aj bytových priestorov. Sada s bielym radiátorom obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre jeho inštaláciu a prevádzku. Radiátor bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele.
Vlastnosti a výhody
V obytných miestnostiach a veľmi často aj v úžitkových miestnostiach je nevyhnutná prítomnosť zdroja tepla. Oceľový radiátor Purmo C22 je zariadenie, s ktorým udržíte tepelnú pohodu aj v malom interiéri. Radiátor má neštandardný, štvorcový tvar a je vhodný aj na použitie tam, kde je obmedzený priestor. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele a je dostupný v bielej farbe. Týmto spôsobom sa prispôsobí väčšine štýlov interiéru. Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 500 mm sa vyznačuje vysokou technickou kvalitou. Na konci používania sa dá recyklovať. Sada obsahuje všetky potrebné prvky pre montáž a prevádzku zariadenia. Pozrite si aj iné modely radiátorov dostupné v sortimente.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 735 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 735 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 14,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713629 |

1850 + recenzí








