DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 800 mm3-7 dní172,47 €140,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je skvelým riešením vo všetkých prípadoch, keď hľadáte efektívny spôsob vykurovania stredne veľkej miestnosti. Výrobok bol vyrobený v Poľsku a je možné ho recyklovať. Jeho prvky sú vyrobené z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. Sada obsahuje prvky na montáž a obsluhu.
Vlastnosti a výhody
Efektívne vykurovanie malej alebo stredne veľkej miestnosti závisí predovšetkým od veľkosti a účinnosti radiátora. Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 800 mm dostupný v našej ponuke je dokonalým riešením pre malé obytné a komerčné interiéry. Výrobok je vyrobený z plechu valcovaného za studena, vyrobeného z nízkouhlíkovej ocele. To nám umožnilo získať efektívne profilované vykurovacie dosky. Biely oceľový radiátor Purmo C22 bol pripravený pri zachovaní najlepších technických parametrov. Výroba prebiehala v Poľsku – výberom tohto radiátora podporujete miestnu ekonomiku. Po použití môžete výrobok recyklovať. Sada obsahuje všetky prvky potrebné na zostavenie a používanie produktu. Pozrite si aj iné modely radiátorov v ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1176 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1176 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 22,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713650 |

1850 + recenzí








