DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 900 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 900 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 900 mm3-7 dní189,10 €153,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je prvok vyrobený v Poľsku. Vzhľadom na zamýšľané použitie bol vyrobený na základe najvyšších štandardov kvality z hľadiska techniky a trvanlivosti. Je šetrný k životnému prostrediu, pretože sa dá recyklovať. Potrebujete aj iné varianty radiátorov? Pozrite si aj ďalšie modely zo série Compact, ktoré nájdete v našom sortimente.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 900 mm je štandardným prvkom vybavenia interiéru a inštalácií ústredného kúrenia. Vyznačuje sa najvyššou technickou kvalitou. Je vyrobený z odolného nízkouhlíkového oceľového plechu, ktorý bol valcovaný za studena. Po dlhšom čase používania je možné výrobok recyklovať, čiže je veľmi šetrný k životnému prostrediu. Oceľový radiátor Purmo môžete namontovať vo vodorovnej polohe a pripojiť zboku. Je vybavená konvekčnými prvkami a profilovanými vykurovacími doskami. Výrobok je v nadčasovej a estetickej bielej farbe, ktorú možno zladiť do akéhokoľvek interiéru. V sérii Compact nájdete radiátory s rôznymi rozmermi, ktoré si môžete prispôsobiť veľkosti miestnosti.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1323 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1323 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 24,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713667 |

1850 + recenzí








