DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1000 mm3-7 dní140,49 €114,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový panelový radiátor je jedným z najdôležitejších prvkov vytvárajúcich efektívne fungujúci vykurovací systém. Produkt dostupný v našej ponuke je vhodný ako pre montáž na stenu, tak aj - vďaka použitiu stojanov - na podlahu. Zariadenie umožňuje bočné pripojenie k inštalácii. Jeho bočné a horné plochy sú pokryté estetickým krytom.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor zo série CoMpact C22 patrí medzi tie interiérové dizajnové prvky, bez ktorých si len ťažko vieme predstaviť efektívne fungovanie celého vykurovacieho systému. Navrhované zariadenie má bočné pripojenie k inštalácii. Môžete ho jednoducho umiestniť na stenu v izbe, kuchyni či spálni, ako aj postaviť na špeciálne prispôsobené stojany na podlahu. Doskový radiátor má bočnú plochu pokrytú krytmi, pričom jeho horná časť je krytá krytom typu gril. Náš sortiment vykurovacích inštalačných prvkov zahŕňa aj iné typy radiátorov v rôznych veľkostiach, takže si jednoducho vyberiete produkt do miestnosti akejkoľvek veľkosti a objemu.
- Výkon 1709 W
- Bočné pripojenie
- 10-ročná záruka
- Dostupné aj iné veľkosti
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
- Rozstup pripojenia: 550 mm
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Purmo |
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Typové číslo radiátora | C22 |
| séria | Kompaktný |
| Typ radiátora | Plochý panelový konvektor |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1709 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Hmotnosť produktu | 32,9 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703132 |

1850 + recenzí








