DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1200 mm3-7 dní174,81 €142,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický radiátor je možné použiť na vykurovanie takmer každej miestnosti vo vašom dome. Prvok je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný a vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu - ocele. Vďaka tomu ho budete používať dlhé roky bez obáv zo straty funkčnosti.
Vlastnosti a výhody
Použitie praktického radiátora vám umožní efektívne a rýchlo vykurovať miestnosť v zimnom období. Prvok vyrobený z ocele je trvácny a vysoko odolný voči drobnému mechanickému poškodeniu, čím sa predlžuje možná doba jeho používania. Produkt zaisťuje rovnomerné rozloženie vytvoreného tepla po celej miestnosti, aby bol zabezpečený komfort pre každého člena domácnosti. Biely radiátor ľahko zladíte s dekorom každej miestnosti a dodá mu elegantný a funkčný vzhľad. Ak produkt skombinujete s inými dokončovacími prvkami v podobnej farbe, získate ucelenú dekoratívnu kompozíciu, ktorá upúta pozornosť.
- Výkon 2051 W
- Bočné pripojenie
- 10-ročná záruka
- Dostupné aj iné veľkosti
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
- Rozstup pripojenia: 550 mm
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Purmo |
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Typové číslo radiátora | C22 |
| séria | Kompaktný |
| Typ radiátora | Plochý panelový konvektor |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2051 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Hmotnosť produktu | 39,48 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703156 |

1850 + recenzí








