DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1600 mm3-7 dní335,88 €273,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vykúri váš byt efektívne a bez problémov. Je vybavená bočnými spojovacími otvormi s rozstupom 550 mm, bežne používanými v starých budovách. Úspešne vám poslúži pri výmene liatinových radiátorov za efektívnejšie. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Práve montujete prvky vášho vykurovacieho systému? Pozrite si oceľový radiátor Purmo C22 600 x 1600 mm. Skvele sa hodí do menších miestností alebo miestností, ktoré sú dobre chránené pred tepelnými stratami. Vysoká hodnota maximálneho pracovného tlaku výrazne znižuje riziko poruchy pri náhlom skoku teploty. Oceľový radiátor Purmo je vyrobený z odolnej ocele, ktorá sa ľahko udržuje v čistote. Vďaka svojmu klasickému vzhľadu a bielej farbe sa produkt hodí do všetkých miestností. Je vybavená bočnými spojovacími otvormi. Jeho inštalácia pre vás nebude žiadny problém - pomocou držiakov je ľahké ho zavesiť na stenu. Vďaka desaťročnej záruke výrobcu sa nemusíte obávať porúch.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1629 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Hmotnosť produktu | 53,44 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703187 |

1850 + recenzí








