DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2000 mm3-7 dní402,96 €327,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Teplo a štýl – tieto dve slová plne vystihujú prednosti oceľového radiátora Purmo C22. Prezentované vykurovacie zariadenie zabezpečuje tepelnú pohodu v byte a zvyšuje jeho estetiku. Biely, lesklý plášť s hladkou textúrou dodáva miestnosti elegantný a minimalistický štýl. Oceľová konštrukcia však zvyšuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Radiátor zabezpečuje tepelnú pohodu bytu, aj keď teplota vzduchu mimo okna klesne hlboko pod 0°C. V závislosti od veľkosti miestnosti vyberte model s viac alebo menej rebrami. Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2000 mm je možné s úspechom použiť aj v priestrannom interiéri. Veľmi užitočná je funkcia regulácie teploty ohrevu vzduchu. Pomôže vám dosiahnuť tepelnú pohodu vo vašom byte, ktorú potrebujete. Oceľový radiátor Purmo C22 má aj estetickú funkciu. Biele oceľové puzdro zaisťuje nielen odolnosť proti mechanickému poškodeniu. To tiež dodáva miestnosti minimalistický štýl. Plášť chladiča má hladkú štruktúru. Vďaka tomu bude radiátor vyzerať skvele v modernistických priestoroch. Na radiátor Purmo sa vzťahuje desaťročná záruka.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3418 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 105 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Hmotnosť produktu | 66,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703200 |

1850 + recenzí








