DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 3000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 3000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 3000 mm3-7 dní597,66 €485,90 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak vášmu domu dochádza teplo, oceľový radiátor Purmo C22 je to, čo potrebujete. Široká vykurovacia plocha vytvorí dostatočné množstvo teplého vzduchu aj vo veľkých bytoch a domoch. Estetický dizajn, pripomínajúci minimalizmus a modernizmus, dodá interiéru elegantný charakter. Na výrobok sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Začiatok vykurovacieho obdobia je čas, kedy môžete plne posúdiť účinnosť vašich vykurovacích zariadení. Nespĺňa váš radiátor vaše očakávania? Vymeňte ho za lepší model. Oceľový radiátor Purmo C22 je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú kombináciu funkčnosti a štýlu. Toto zariadenie sa postará nielen o tepelnú pohodu medzi vašimi štyrmi stenami. Dodá im aj kúsok elegancie. Radiátor má biely lesklý povlak s hladkou textúrou. Dobre zapadne do izieb zariadených v minimalistickom alebo modernom štýle. Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 3000 mm má oceľovú konštrukciu. Vďaka tomu sa vyznačuje dlhou životnosťou. Je tiež odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu, ako sú deformácie a preliačiny.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 5127 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 3000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 5127 W |
| Hmotnosť produktu | 98,7 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703231 |

1850 + recenzí








