DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 400 mm3-7 dní107,80 €87,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je neoddeliteľnou súčasťou vykurovacej inštalácie vo vašej domácnosti. Ako nosič tepla má špeciálny účel a vhodné parametre. Vďaka tomu ho môžete nainštalovať do rôznych miestností a zvoliť si pohodlný spôsob pripojenia. Ak hľadáte zariadenie, ktoré sa vyznačuje kvalitou, radiátor Purmo splní vaše očakávania.
Vlastnosti a výhody
Vykurovacia sezóna v našom klimatickom pásme trvá až pol roka. Z tohto dôvodu je oceľový radiátor Purmo C22 600 x 400 mm základným a nevyhnutným prvkom inštalácie ústredného kúrenia. Nezáleží na tom, či chcete vybaviť obytný alebo kancelársky priestor. V každom z nich radiátor splní svoj účel a prispôsobí sa usporiadaniu. Štandardne ho môžete upevniť na stenu v závesnej alebo stojacej polohe. V druhom prípade stačí použiť špeciálne stojany. Oceľový radiátor Purmo môžete pripojiť tromi spôsobmi: bočným, sedlovým alebo krížovým. Vďaka tomu ho môžete prispôsobiť usporiadaniu zvyšných vykurovacích armatúr. Biele zariadenie je zakryté bočnými krytmi. Okrem toho sa vyznačuje profilovanými platňami a konvekčnými prvkami.
- Výkon 684 W
- Bočné pripojenie
- 10-ročná záruka
- Dostupné aj iné veľkosti
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
- Radiátor je možné recyklovať
- Rozstup pripojenia: 550 mm
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Purmo |
| Hĺbka produktu | 105 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Typové číslo radiátora | C22 |
| Typ radiátora | Plochý panelový konvektor |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Orientácia | Horizontálne |
| Hmotnosť produktu | 14,7 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703071 |

1850 + recenzí








