DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 500 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 500 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 500 mm3-7 dní144,75 €117,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je efektívne vykurovacie zariadenie. Disponuje parametrami, ktoré vašej izbe zabezpečia príjemné teplo po celý deň. Zahalená v lesklom, hladkom bielom nátere dodá vášmu bytu elegantný štýl. Radiátor je odolný voči mechanickému poškodeniu vďaka svojej konštrukcii z ocele najvyššej pevnosti.
Vlastnosti a výhody
Už vás nebaví mrznúť v stenách vášho bytu? Vyberte si osvedčené zariadenie, oceľový radiátor Purmo C22. Prezentované vykurovacie zariadenie zabezpečí vášmu bytu príslušné množstvo teplého vzduchu. Pridá to aj charakter. Vďaka gombíku umiestnenému na boku radiátora si nastavíte teplotu, ktorá vám vyhovuje. Zariadenie bude nezávisle distribuovať teplý vzduch po celej miestnosti. Prednosťou radiátora Purmo je elegantný plášť. Lesklý a hladký biely náter dodá vašej izbe klasickú eleganciu. Bočné pripojenie k vykurovaciemu systému je skryté za krytom zariadenia. Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 500 mm je vyrobený z ocele. Vďaka tomu je odolný voči mechanickému poškodeniu.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 855 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Hmotnosť produktu | 16,45 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703088 |

1850 + recenzí








