DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 600 mm3-7 dní107,80 €87,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový priestorový radiátor sa používa všade tam, kde je potrebné vybudovať efektívne fungujúci vykurovací systém. Môžete ho umiestniť do obývačky, spálne alebo kuchyne. Jednoduchá inštalácia je možná ako na stenu, tak aj na podlahu - pomocou špeciálnych stojanov. V našej ponuke nájdete aj iné modely a veľkosti radiátorov.
Vlastnosti a výhody
Ak ste v štádiu plánovania vykurovacieho systému vo vašej domácnosti alebo chcete vymeniť existujúci za nový, výber správnych radiátorov je určite mimoriadne dôležitý. Odporúčaný oceľový panelový radiátor zo série CoMpact C22 s bočným pripojením na inštaláciu je ideálnym doplnkom pre inštaláciu vykurovania domov. Môžete ho úspešne nainštalovať do obývacej izby, spálne a kuchyne. Zariadenie môžete jednoducho namontovať na stenu, alebo pomocou špeciálnych stojanov pripevnených k podlahe získate stojaci radiátor. Bočná plocha je pokrytá krytmi a horná je pokrytá odolným krytom typu gril. Naša široká ponuka vykurovacieho príslušenstva zahŕňa aj radiátory iných typov a veľkostí.
- Výkon 1025 W
- Bočné pripojenie
- 10-ročná záruka
- Dostupné aj iné veľkosti
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
- Rozstup pripojenia: 550 mm
- Radiátor má profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Purmo |
| Hĺbka produktu | 105 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Typové číslo radiátora | C22 |
| séria | Kompaktný |
| Typ radiátora | Plochý panelový konvektor |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Orientácia | Horizontálne |
| Hmotnosť produktu | 19,74 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703095 |

1850 + recenzí









