DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 700 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 700 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 700 mm3-7 dní172,47 €140,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je vykurovacie zariadenie, ktoré môže byť hlavným alebo doplnkovým prvkom vykurovacieho systému bytu. Je vybavený funkciou regulácie teploty ohrievaného vzduchu, takže môžete dosiahnuť požadovanú úroveň tepla. Dobre rozvádza teplý vzduch po celej miestnosti. Oceľová konštrukcia zaisťuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Snívate o teplých večeroch strávených čítaním dobrej knihy? Chceli by ste sa zohriať pod dekou so šálkou horúceho čaju v ruke, v teplej a útulnej izbe? Oceľový radiátor Purmo C22 splní tieto sny. Na trhu je dostupných množstvo vykurovacích zariadení, no radiátory stále patria medzi najobľúbenejšie. Nič nezvyčajné. Plnia nielen svoju hlavnú funkciu. Sú tiež prvkom, ktorý dopĺňa vzhľad miestnosti. Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 700 mm má biely lesklý plášť s hladkou textúrou. Dodáva miestnosti elegantný charakter. Oceľový materiál robí radiátor odolný voči mechanickému poškodeniu a vysokým teplotám. Spríjemnite si jesenné a zimné večery v teplej a útulnej atmosfére.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1196 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 700 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1196 W |
| Hmotnosť produktu | 23,38 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703101 |

1850 + recenzí








