DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 900 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 900 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 900 mm3-7 dní180,09 €146,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vnútorný radiátor Purmo C22 je pevné vykurovacie zariadenie. Bude vytvárať a distribuovať teplý vzduch rovnomerne po celej miestnosti. Jeho oceľová konštrukcia zaisťuje odolnosť proti preliačinám, deformáciám a iným mechanickým zraneniam. Minimalistický dizajn, založený na bielej farbe a hladkej textúre zariadenia, dodá miestnosti elegantný štýl.
Vlastnosti a výhody
Nízke teploty za oknom znižujú imunitu a pohodu organizmu. Preto je v tomto období také dôležité nezabúdať na zahriatie tela. Oceľový radiátor Purmo C22 zabezpečí, že vo vašej domácnosti nebude nikdy zima. Prezentované vykurovacie zariadenie má dve dôležité funkcie. Po prvé, umožňuje používateľom regulovať teplotu ohrevu vzduchu. Po druhé, rozdeľuje vytvorené teplo rovnomerne po celej miestnosti. Výrobcovia však nezabudli ani na dizajn zariadenia. Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 900 mm má biely plášť a hladkú textúru. Vďaka tomu sa skvele hodí do minimalistických priestorov s elegantným štýlom. Vďaka oceľovej konštrukcii je radiátor odolný voči mechanickému poškodeniu.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1538 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1538 W |
| Hmotnosť produktu | 29,61 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703125 |

1850 + recenzí








