DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1000 mm3-7 dní308,63 €250,91 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak vám záleží na správnom vykurovaní vášho domova, vyberte si oceľový radiátor Purmo. Členom domácnosti poskytne komfort počas jesennej a zimnej sezóny. Bude fungovať v každej miestnosti. Je to spôsobené jeho estetickým vzhľadom a pevnou konštrukciou. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných komponentov, čo sa premieta do jeho odolnosti. Na radiátor sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1000 mm je vyrobený podľa najvyšších technických noriem. To znamená, že pri výrobe boli použité len kvalitné materiály, ako napríklad nízkouhlíková valcovaná oceľ. To sa premieta do pevnej konštrukcie a účinnosti zariadenia. Zabezpečuje optimálnu teplotu v každej miestnosti. V jesennom a zimnom období plní veľmi dôležitú funkciu. Rovnomerne rozvádza teplo, čo podporuje odpočinok a prácu. Oceľový radiátor Purmo má biely odtieň. Vďaka tomu je univerzálny a praktický. Povrch sa ľahko čistí a udržiava. Zachová si svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Výrobok má tiež poľský pôvod. Ak hľadáte radiátor Purmo v inom rozmere, pozrite si našu ponuku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2388 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2388 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 50,71 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703309 |

1850 + recenzí








