DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1100 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1100 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1100 mm3-7 dní319,89 €260,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je produkt, ktorý budete potrebovať pri zariaďovaní vášho interiéru. Môžete ho použiť na vybudovanie vykurovacieho systému vo vnútri budovy. Výrobok má veľmi veľkú kapacitu a veľké rozmery, preto je vhodný najmä do veľkých miestností. Je určený na horizontálne zavesenie na stenu budovy.
Vlastnosti a výhody
Inštalujete si doma vykurovací systém? Hľadáte výkonné zariadenie na vykurovanie veľkej miestnosti? Môže sa vám hodiť oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1100 mm zo série Compact. Tento produkt má veľké rozmery a veľký objem. Vďaka tomu sa dovnútra zmestí veľa horúcej vody. To uľahčí vykurovanie obývačky alebo obývačky. Oceľový radiátor Purmo C22 je bielej farby. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele. Profilované vykurovacie dosky boli valcované za studena. To všetko umožňuje efektívne fungovanie zariadenia. Radiátor je navyše veľmi odolný, takže svojmu účelu bude slúžiť dlhé roky. Ak hľadáte o niečo menší produkt, pozrite si ponuku Castorama. Náš sortiment zahŕňa mnoho typov radiátorov s rôznymi kapacitami.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2627 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1100 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2627 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 58 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703316 |

1850 + recenzí








