DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1200 mm3-7 dní368,59 €299,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 možno budete potrebovať pri dokončovacích prácach v novostavbe. Zariadenie je vhodné na vytváranie a rozširovanie sietí ústredného kúrenia. Pripojenie k sieti je možné vďaka spodnému pripojeniu. Vysoká kvalita a odolnosť produktu vám dáva možnosť používať ho dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Rekonštruujete vykurovaciu sieť? Potrebujete príslušenstvo na rozšírenie siete? Možno budete potrebovať oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1200 mm. Výrobok je určený na dokončovacie miestnosti. Bude to užitočné v kancelárii aj doma. Môžete ho umiestniť aj do úžitkových priestorov. Oceľový radiátor Purmo C22 generuje veľa energie. Je určený pre horizontálnu inštaláciu. Môžete ho zavesiť na stenu pomocou priložených držiakov. Sada obsahuje aj zátky a odvzdušňovač. To vám pomôže správne pripojiť zariadenie k sieti. V sortimente Castorama sú aj ďalšie radiátory zo série Compact. Môžete si vybrať zariadenie s akýmkoľvek vykurovacím výkonom a niekoľkými šírkami. Na inštaláciu si vyberte aj ďalšie príslušenstvo.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2866 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2866 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 61 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703323 |

1850 + recenzí








