DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1400 mm3-7 dní404,03 €328,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je zariadenie určené na dokončovanie vykurovacích inštalácií. Bude to užitočné pri rekonštrukciách a stavebných prácach v budove. Je vyrobený z odolných materiálov a zakončený profilovanými vykurovacími doskami. To ovplyvňuje funkčnosť zariadenia a rýchle uvoľňovanie tepla do okolia.
Vlastnosti a výhody
Zavádzate do svojej nehnuteľnosti ústredné kúrenie? Záleží vám na kvalitných zariadeniach? Možno budete potrebovať oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1400 mm. Tento model má veľké rozmery. Nemusí sa zmestiť pod parapet štandardnej výšky. Najlepšie sa bude hodiť do čiastočne podpivničených izieb. Potom ho môžete namontovať na vybrané miesto. Oceľový radiátor Purmo C22 má bočnú pripojovaciu zásuvku. Je vyrobený z ocele, čo ovplyvňuje jeho odolnosť. Výrobok je povrchovo upravený bielou ochrannou farbou. Nemusíte sa obávať mokrého čistenia zariadenia. Farba tiež ochráni chladič pred poškriabaním. V sortimente Castorama sú aj ďalšie radiátory zo série Compact. Dokúpiť si môžete aj príslušenstvo na budovanie sietí.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3343 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3343 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 70 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703347 |

1850 + recenzí








