DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1600 mm3-7 dní441,90 €359,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je spoľahlivým prvkom vykurovacej inštalácie. Vyznačuje sa odolnosťou voči náhlym zmenám teploty a následne tlaku vo vnútri systému. Vyrobené z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka. Naša ponuka obsahuje modely v mnohých veľkostiach a s rôznym výkonom.
Vlastnosti a výhody
Radiátor by mal byť najvyššej kvality – len tak zabezpečí efektívnu prevádzku na niekoľko rokov. Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 1600 mm je vyrobený z vysoko pevnej, za studena valcovanej nízkouhlíkovej ocele. Vďaka tomu má vynikajúcu tepelnú vodivosť a odolnosť proti nárazu. Štyri pripájacie otvory vám dávajú voľnosť pri inštalácii – prvok môžete pripojiť k inštalácii na ľavej alebo pravej strane. Bude perfektne fungovať na podlahe v kombinácii so špeciálnym stojanom alebo na stene, namontované na konzolách, ktoré sú súčasťou súpravy. Vďaka klasickej forme vyzerá skvele v rôznych aranžmánoch. Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Recyklovateľné.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3821 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3821 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 78,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703354 |

1850 + recenzí








