DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 500 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 500 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 500 mm3-7 dní202,96 €165,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je produkt prispôsobený potrebám ľudí, ktorí hľadajú dobrý zdroj vykurovania do malých miestností. Vďaka príslušenstvu, ktoré je súčasťou sady, ho môžete nainštalovať do komerčných alebo bytových interiérov. Radiátor bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkových oceľových plechov valcovaných za studena, čo sa premieta do jeho účinnosti.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dobrý spôsob, ako vykúriť malú alebo stredne veľkú miestnosť? Záleží vám na účinnosti zdroja tepla? V takejto situácii bude dobrou voľbou oceľový radiátor Purmo C22 900 x 500 mm. Toto zariadenie bolo vyrobené v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele. Má profilované vykurovacie platne a vyznačuje sa vysokou technickou kvalitou, ktorá sa premieta do efektivity práce. Oceľový radiátor Purmo C22 je dostupný v bielej farbe, takže sa hodí do obytných aj komerčných interiérov. Po ukončení používania je možné ho recyklovať, čo vám pomôže starať sa o životné prostredie. Sada obsahuje všetky potrebné prvky pre montáž a prevádzku. Skontrolujte aj iné dostupné modely radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1194 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1194 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 27,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703255 |

1850 + recenzí








