DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 600 mm3-7 dní208,50 €169,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je produkt, ktorý skvele poslúži vo všetkých stredne veľkých obytných, kancelárskych alebo technických miestnostiach. Produkt bol pripravený v Poľsku a je recyklovateľný. Je dostupný v bielej farbe. Sada obsahuje montážne príslušenstvo a príslušenstvo uľahčujúce údržbu a obsluhu radiátora.
Vlastnosti a výhody
Estetický dizajn radiátora je veľmi dôležitý, aj keď jeho výkon zostáva základným výberovým kritériom. Dobre navrhnutý zdroj tepla zaručuje efektívnejšie ohrievanie vzduchu vo vnútri. Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 600 mm má profilované vykurovacie platne z nízkouhlíkovej ocele, čo sa premieta do prevádzkovej efektívnosti. Vyznačuje sa vysokou technickou kvalitou spracovania a prevádzky. Je odolný voči mechanickému poškodeniu a po použití je možné ho recyklovať. Oceľový radiátor Purmo C22 je dostupný v bielej farbe, ktorá vyzerá dobre v komerčných aj bytových interiéroch. Spolu s ním dostanete celú sadu montážnych a ovládacích prvkov. Výrobok je poľskej výroby. Pozrite si aj iné modely radiátorov v ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1433 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 102 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1433 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703262 |

1850 + recenzí








