DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 900 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 900 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 900 mm3-7 dní273,16 €222,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo sa uplatní pri návrhu a realizácii inštalácií ústredného kúrenia. Poskytne miestnosti správne množstvo tepla. Vzhľadom na účel použitia sa vyznačuje vynikajúcou technickou kvalitou a vysokým štandardom spracovania. Séria Compact, ktorú nájdete v našej ponuke, poskytuje širokú škálu radiátorov s rôznymi parametrami.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 900 mm je vyrobený z nízkouhlíkového oceľového plechu. Na spevnenie konštrukcie bol materiál valcovaný za studena. Výrobok je šetrný k životnému prostrediu, pretože ho môžete recyklovať, čo umožňuje opätovné použitie plechu. Oceľový radiátor Purmo je vybavený profilovanými vykurovacími doskami a konvekčnými prvkami. Pripevníte ho vodorovne. Na druhej strane urobíte spojenie zo strany. Je to výrobok poľského pôvodu. Estetický je nadčasový biely povrch. Ak hľadáte iné modely radiátorov, ktoré sa líšia parametrami, prezrite si všetky dostupné varianty zo série Compact. Vybavte si byt radiátormi z rovnakej kolekcie.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2149 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2149 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 46 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703293 |

1850 + recenzí








