DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1200 mm3-7 dní308,63 €250,91 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderné radiátory, najčastejšie umiestnené pod parapetmi, zaberajú málo miesta. Oceľový radiátor Purmo C33 je malý, takže ho využijete aj v malých kuchyniach či kúpeľniach. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele, ktorá zabezpečí dlhú životnosť vašej vykurovacej inštalácie. Radiátor je bielej farby.
Vlastnosti a výhody
Ak plánujete výmenu vykurovacieho systému v byte, oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1200 mm je dobrou voľbou. Vhodné na vykurovanie všetkých typov interiérov. Môžete ho upevniť na stenu pomocou ukotvených háčikov. Ak dávate prednosť stojacej verzii, použite špeciálne stojany. Oceľový radiátor Purmo C33 je vykurovaný vodou. Zmestíte sa do nej cez šesť litrov tekutín. Médium môžete ohriať na teplotu sto desať stupňov Celzia. Táto teplota vykúri aj väčšie miestnosti. Oceľový radiátor Purmo je dlhý stodvadsať centimetrov. Výrobca poskytuje desaťročnú záruku, no výrobok určite vydrží dlhšie. Potom ho môžete úplne bez obáv recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1616 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1616 W |
| Hmotnosť produktu | 29,4 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704177 |

1850 + recenzí








