DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1600 mm3-7 dní390,40 €317,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nová inštalácia vykurovania v rozostavanom dome si vyžaduje moderné a ekonomické riešenia. Vyskúšajte oceľový radiátor Purmo C33, vyhrievaný vodou. Dosková konštrukcia tohto zariadenia vám umožní znížiť náklady na vykurovanie vo vašom novom domove. Môžete ho použiť v stredných alebo veľkých miestnostiach.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1600 mm je dostupný v bielej farbe. Využíva modernú štruktúru dosiek. Je vybavený vrchným krytom s rebrami, umožňujúcimi ľahké prúdenie vzduchu. Boky radiátora sú pokryté špeciálnymi krytmi. Oceľový radiátor Purmo je široký tridsať centimetrov. Dĺžka tohto modelu je stošesťdesiat centimetrov. Tieto veľkosti môžu pojať viac ako osem litrov ohriatej vody dodávanej pod tlakom 10 barov. Oceľový radiátor Purmo C33 je naša domáca výroba. Odolnosť a účinnosť zabezpečuje desaťročná záruka. Radiátory si môžete vybrať aj v iných veľkostiach. Náš sortiment zahŕňa aj pripojenia potrebné na vytvorenie kompletnej vykurovacej inštalácie.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2155 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2155 W |
| Hmotnosť produktu | 39,2 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704207 |

1850 + recenzí








