DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1800 mm3-7 dní402,96 €327,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Panelové radiátory sa používajú na vykurovanie miestností vo vnútri budov. Oceľový radiátor Purmo C33 by sa mal stať súčasťou vašej vykurovacej inštalácie. Zaberie málo miesta a môžete ním nahradiť staré rebrové radiátory umiestnené pod parapetmi. Je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, čo vám umožní vybrať si dokonalé zariadenie pre seba.
Vlastnosti a výhody
Vykurovací systém poskytuje teplo vo vašom dome. Ak ste unavení z vysokých nákladov na vykurovanie, možno je čas vymeniť vašu inštaláciu. Pomôže vám oceľový radiátor Purmo C33 300 x 1800 mm. Môžete ho použiť v akejkoľvek miestnosti. Jeho dĺžka je sto osemdesiat centimetrov. Svojimi rozmermi je vhodný do obývačiek a obývačiek. Dodáva sa len v bielej farbe. Oceľový radiátor Purmo C33 je vybavený bočným pripojením na sieť. Môžete si vybrať zo štyroch pripojovacích otvorov s vnútorným závitom. Spoje sú rozmiestnené každých dvadsaťpäť centimetrov. Oceľový radiátor Purmo je odolné zariadenie. Okrem toho sa dá po demontáži recyklovať. Pozrite si aj našu ponuku ďalších inštalačných prvkov.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2425 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2425 W |
| Hmotnosť produktu | 43,17 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704214 |

1850 + recenzí








