DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 2000 mm3-7 dní454,88 €369,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak vám staré rebrové radiátory zaberajú v byte priveľa miesta, zvoľte modernejšie riešenie. Oceľový radiátor Purmo C33 je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele v doskovej konštrukcii. Tým sa výrazne zmenší šírka celého zariadenia. Desaťročná záruka na zariadenie zabezpečí pokoj pri jeho používaní.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 300 x 2000 mm vám pomôže vytvoriť dokonalú vykurovaciu inštaláciu. Prvok je dlhý dva metre. To vám umožní vykurovať veľké miestnosti. Môžete ho použiť vo veľkej izbe alebo obývačke. Je vhodný aj do garáže alebo pivnice. Zmestí sa do nej cez desať litrov vody zohriatej na stodesať stupňov Celzia. Oceľový radiátor Purmo je lakovaný špecializovanou bielou farbou. Je vybavená krytmi na oboch stranách. To má pomôcť teplému vzduchu uniknúť cez hornú časť radiátora. Tam je kryt vyrobený vo forme mriežky prepúšťajúcej vzduch. Oceľový radiátor Purmo C33 je dostupný v niekoľkých veľkostiach. Náš sortiment vám dáva možnosť vybrať si najlepšie riešenie pre vaše potreby.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2694 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2694 W |
| Hmotnosť produktu | 47,76 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704221 |

1850 + recenzí








